Usługi branży budowlanej

Projekty architektoniczne domów

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto przygotowuje projekty architektoniczne domów Kraków? Koniecznie skieruj się na barteksitarski.pl

Budowa domu to bez wątpienia wielkie przedsięwzięcie, które wiąże się z koniecznością wzięcia pod uwagę wielu elementów. Konieczne jest między innymi przygotowanie projektu budowlanego, który obejmować musi także projekt architektoniczny, ponieważ jest to coś, o czym w żadnym wypadku nie można zapomnieć. Kto może go przygotować? Jakie zadanie ma do spełnienia? Dlatego jest aż tak istotny?

Projekty architektoniczne domów – co obejmują?

Projekty architektoniczne domów są niezbędne do tego, by otrzymać pozwolenie na rozpoczęcie budowy. Bez tego dokumentu niemożliwe jest przystąpienie do budowy. Jeżeli mimo nieuzyskania zgody zdecydujemy się na to, trzeba liczyć się z niemałymi konsekwencjami. W projekcie tego typu znajduje się wiele naprawdę istotnych informacji. Ujmuje on między innymi rozmieszczenie mających znajdować się w budynku pomieszczeń zarówno na parterze, jak i na pozostałych piętrach. Dokładnie opisuje rozmiary, pokazuje w jaki sposób rozmieszczone są ściany, w których miejscach rozmieszczone są drzwi, okna oraz urządzenia sanitarne. W projekcie tego typu nie może brakować także rzutu więźby dachowej. W tym przypadku projekt uwzględnia układ wszelkich elementów konstrukcyjnych. Projekt architektoniczny zawiera także zestawienie elementów, które będą użyte do wykonania dachu. Do tego dochodzi dokładna prezentacja elewacji domu, czyli tego, jak wygląda on z zewnątrz.

Projekty architektoniczne domów – postaw na solidne biuro architektoniczne

By mieć pewność, że projekt architektoniczny będzie wykonany właściwie, należy zdecydować na usługi cieszącego się doskonałą opinią biura architektonicznego. Biuro takie musi specjalizować się w realizacji projektów takich obiektów budowlanych, które aktualnie interesują nas najmocniej. Na szczęście aktualnie wyszukanie firmy wykonującej usługi w tym względzie naprawdę nie jest trudne.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]