Usługi branży budowlanej

Profesjonalny architekt

Potrzebujesz porady architektów Kraków? Skieruj się tu

Wybory podjęte na początkowym etapie wznoszenia lokum decydują o tym, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Z tego powodu warto dobrze przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować każde z pomieszczeń oraz pomoże przystosować budynek do naszych potrzeb. Z jakich powodów opłaca się zdecydować się na porady sprawdzonego architekta?

Architekt pomoże znaleźć odpowiednie materiały

Potencjalni właściciele własnego lokum mają niekiedy problemy ze znalezieniem technologii, w jakich obiekt ma być wzniesiony. A ten wybór jest naprawdę ważny, gdy mają one duży wpływ na wygodę domu. Ze względu na to, należy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać gwarancję, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem łatwiej wybierzesz koncepcję

Dom w tradycyjnym stylu czy też któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub kilkukondygnacyjny? Podobnych pytań budujący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych kwestii pomoże nikt inny, jak architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów lub zrobić go według zgłaszanych przez nas uwag.

Porozmawiaj z architektem i ustal szczegóły

Przed rozmową z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Warto również w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jakimi funduszami dysponujemy – architekt będzie potrafił polecić nam najlepsze rozwiązanie – oraz skompletować wszystkie dokumenty działki.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]