Usługi branży budowlanej

Podpory stropowe i ich zastosowanie

Jeśli szukasz podpór szalunkowych, powinieneś odwiedzić ten adres.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. Jak się ich używa? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej funkcja

Pośród szalunków wyróżniamy deskowania ścienne, do wykopów i podpory stropowe. Ten ostatni rodzaj używany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu można zalać strop cementem i stosowne jego uformowanie. Ważną rolę pełnią również drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezbędne w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w wielu sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się wysoką trwałością, są również proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Pośród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, jak również części produkowane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną strukturą, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz imponującą jakością. Podpory szalunkowe Peri są przystosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]