Usługi branży budowlanej

Niecka basenowa – wygoda i oszczędności

Niecka basenowa to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy z rozmaitych powodów nie mogą pozwolić sobie na wykopanie basenu tradycyjnego. Zmniejsza wydatki i usprawnia prace do tego stopnia, że często już po dwóch tygodniach basen jest gotowy. Niecki basenowe wytwarzane są z rozmaitych materiałów – nierzadko wykorzystuje się poliester, lecz jego wadą jest mała odporność. O wiele korzystniej sprawdzają się wersje wykonane z karbonu uzupełnionego ceramicznym środkiem – eliminują przeciekanie, poza tym nie szkodzą im uszkodzenia mechaniczne czy skrajne skwary i chłody.

Parametry niecki basenowej

Niezależnie od tego, jakie są nasze wymagania, niewątpliwie wyszukamy nieckę basenową dla nas. Sprzedawane są w zróżnicowanych głębokościach – od rodzinnych modeli, przez baseny o przeciętnych wymiarach, aż po niecki typu sportowego, które okazują się tak długie, że bez trudu możemy stosować je do treningów pływackich. Niecka basenowa będzie jeszcze bardziej komfortowa, kiedy zainstalujemy do niej dodatkowe akcesoria – na przykład lampy, daszek czy urządzenia do oczyszczania wody.

Niecka basenowa klasy premium

Wybierając nieckę basenową warto zwrócić uwagę na produkty cenionych producentów. W Polsce dostępne są baseny marki Compass Ceramic Pools, które produkuje się z wykorzystaniem wspomnianego włókna węglowego. Kupując baseny tej marki możemy kompleksowo dopasować je do naszych oczekiwań, wyposażając je w urządzenia filtrujące lub oświetlenie przydatne w czasie pływania po zmierzchu.