Usługi branży budowlanej

Budowa domów góralskich z bali

Na http://domygoralskie.com zamówisz budowę domów góralskich

Stylowe domki góralskie urzekają niepowtarzalnym designem, co powoduje, że coraz większa liczba Polaków chce wprowadzić się do takiej nieruchomości. Gdzie przeważnie można je spotkać i jakie są ich atuty?

Budowa domów góralskich – niepowtarzalne wzornictwo

Nowatorskie domki góralskie prezentują się bardzo pięknie, widać w nich duże wpływy stylu zakopiańskiego. Są wykonane ze świerku i cechują się skośnymi dachami oraz przestronnymi tarasami, mają również dużo motywów ludowych. Stanowią wyjątkowe uzupełnienie tatrzańskiego krajobrazu, dlatego występują przeważnie w rejonach górskich. W związku z tym, że Polacy poszukują alternatyw dla kosztownych inwestycji związanych z budową domu murowanego, warto rozważyć różne opcje i zafundować sobie taką nieruchomość w zupełnie innym regionie. Budowa domów góralskich jest bardziej ekonomiczna i szybsza niż w przypadku murowanych budynków. Budowane są one z gotowych elementów, a innowacyjna technologia powoduje, że roboty można realizować także w zimie, gdyż omijamy tzw. „mokre etapy” prac. Fachowcy tłumaczą, że dom można postawić w ciągu kilku miesięcy.

Budowa domów góralskich – doskonałe zabezpieczenie przed zimnem

Nowoczesne chałupy góralskie mogą służyć jako nieruchomości na wakacje, ale także mieć przeznaczenie całoroczne. Stosowana technologia pozwala uzyskać w środku znakomity poziom izolacji cieplnej, dachy zabezpieczone są ceramicznymi dachówkami, a na ściany można położyć wełnę mineralną. Podmioty zajmujące się budowaniem domków z bali odpowiednio przygotowują wszystkie elementy, żeby uodpornić wnętrze przed mrozem. Dodatkowym walorem domów tego typu jest możliwość przebudowy. Decydując się na inwestycję w nowatorskie domy góralskie, wybierajmy wyłącznie specjalistyczne firmy architektoniczne, które umieją połączyć tatrzański klimat z innowacją.

Siedziba:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]