Usługi branży budowlanej

Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Na http://barteksitarski.pl dowiesz się więcej o ofercie biura architektonicznego Kraków

Niewątpliwie chcesz, żeby w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak trzeba. Na powodzenie Twoich starań duży wpływ ma przede wszystkim to, na który projekt domu postawisz. Znalezienie najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno jednak sprawić kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy zależy ci na terminie, możesz kupić gotowy szkic. Które wyjście okaże się bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci bez trudu dotrzesz do wielu projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najmocniejszą stroną okazuje się z pewnością cena – za najtańsze wydasz jedynie za trochę ponad 2000 zł. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć projekt jak najszybciej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle innych nieruchomości. Decydując się na podobne rozwiązanie zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, architekt zapyta nas, co jest dla nas najważniejsze.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek się przygotować?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny niż gotowy – klienci, którzy się na niego zdecydują powinni liczyć się z kosztami około dwustu PLN za metr kwadratowy.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]