Turystyka i podróże

Relaks w Krynicy

Potrzebujesz więcej wiadomości o wypoczynku Krynica Zdrój? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na http://tinyurl.com/y3dfoany

Krynica Zdrój jest uważana za jedno z najbardziej lubianych przez polskich gości miejsc. Nie powinno to jednak zaskakiwać – miejscowość słynie z pomagającego w kuracji powietrza oraz niesamowitych krajobrazów. Poza tym może pochwalić się sporą infrastrukturą noclegową, a bogata oferta rozrywkowa powoduje, że przyjeżdżają tu nie tylko turyści zamierzający podreperować własne organizmy. Jak zatem zaplanować urlop w tym mieście? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Wypoczynek w Krynicy – pożegnaj choroby

Największym atutem Krynicy Zdrój są bez wątpliwości pokłady wód mineralnych, które wydobywane są w mieście od niemal dwóch dekad. Właśnie one spowodowały, że Krynica Zdrój jest dziś cenionym w całej Polsce miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem świetnym pomysłem dla osób, które walczą z chorobami układu trawiennego lub moczowego, czy też z kłopotami kardiologicznymi. W mieście wykorzystywanych jest niemal 10 zdrojów, a każdy z nich posiada nieco odmienne zastosowania.

Wypoczynek w Krynicy – co zwiedzić?

Największą atrakcją Krynicy są na pewno zdroje, a niektóre z nich powstały aż w XIX wieku. Warto zobaczyć tu też ciekawe domy z przełomu XIX i XX wieku. Krynica szczyci się też wyciągiem na Górę Parkową, z której dostrzec można zachwycający widok na okolicę. Wypoczynek w Krynicy może być interesujący też dla entuzjastów rozrywki – w mieście organizowane są najróżniejsze festiwale, z Festiwalem Gitary oraz opery na czele.

Siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]