Tematyka motoryzacyjna Zakupy

Wycieraczki do auta marki Bosch

Firma Bosch – producent wycieraczek do samochodów

Firma Bosch prosperuje na rynku już od wielu lat , a jej główną działalnością jest produkcja części samochodowych. Duże zainteresowanie produktami firmy Bosch, wiąże się z stosowaniem przez nią nowych technologii. Pióra wycieraczek to jeden z jej wytworów. Także przy ich wytwarzaniu wykorzystano innowacje jak np. wycieraczki z napędem elektrycznym, spojlerem, a także zastosowaniem gumy syntetycznej. W asortymencie firmy Bosch jest wiele gatunków wycieraczek do auta.

Wycieraczki Bosch AEROTWIN

Wycieraczki samochodowe AEROTWIN firmy Bosch to nowatorska technika oczyszczania szyb. Płaska i sprężysta szyna wyparła tradycyjną konstrukcję przegubową. Największą zaletą nowych wycieraczek Bosch jest ścisłe dopasowanie do krzywizny szyby.

Wycieraczki Bosch typu TWIN

Zamontowanie w wycieraczkach Bosch typu TWIN, uniwersalnego adaptera – Quick Clip umożliwia łatwy i szybki demontaż. Ich trwałość i odporność są zasługą metalowego ramienia, wzmocnionego sztyftami. Instalacja spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch powoduje idealne przyleganie do szyby, nawet w trakcie bardzo szybkiej jazdy.

Postaw na bezpieczeństwo jazdy – kup dobre wycieraczki

Wszystkie wyżej wymienione cechy wycieraczek do aut firmy Bosch, odpowiadają za bezpieczeństwo i komfort jazdy. Bez wahania należy zainwestować w dobre wycieraczki, polecanego na rynku producenta.