Tematyka motoryzacyjna Zakupy

Boxy dachowe – zwiększ ładowność swojego auta

Jeśli chcesz zamówić boxy dachowe, kliknij tutaj

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]