Marketing i reklama Usługi

Zalety umieszczania zdjęć na mapach Google

zdjęcia firmy na mapach Google

Google Maps to najczęściej pobierana aplikacja na smartfony. Codziennie używają jej miliony internautów z różnych krajów. Co istotne, jest ona pomocna nie tylko w trasie, ale również do znalezienia firm świadczących interesujące nas usługi w okolicy. To dlatego powinnyśmy zatroszczyć się o to, by informacje o naszej firmie były widoczne w mapach Google. Jakimi rzeczami jednak sugerują się klienci przy wyborze danej oferty? Specjaliści zgadzają się co do tego, iż w największej mierze na podejmowane przez nich wybory wpływają zdjęcia dodane przez przedsiębiorstwo. W jaki sposób je zatem wykonać?

Prezentacja i zdjęcia firmy na mapach Google

Warto pamiętać zwłaszcza o tym, że niskiej jakości fotografie nie dadzą spodziewanych efektów – siedziba firmy i sprzedawane przez nią towary powinny zostać uwiecznione w najwyższej jakości. Najlepszym rozwiązaniem będzie niewątpliwie wykonanie interaktywnej prezentacji, za pośrednictwem której klienci przekonają się, jak wygląda siedziba firmy. Szczególnie przydatne jest to dla właścicieli hoteli lub restauracji.

Kto zrobi zdjęcia firmy na mapach Google?

Jak już nadmieniliśmy, słabe fotografie bez wątpienia nie będą dla ludzi impulsem do skorzystania z naszych usług. Najbardziej odpowiednim rozwiązaniem będzie więc zlecenie ich zrobienia dobremu fotografowi – zwłaszcza doświadczonemu w zdjęciach do map Google. Działają też firmy, które nie tylko uwiecznią siedzibę firmy, ale również zrobią prezentację w Buisness View – zwykle ma to wpływ na zwiększenie przychodów firmy.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]