Marketing i reklama Usługi

Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

Jeżeli potrzebujesz fachowego doradztwa rekomendowanego fotografa Google, zajrzyj na www.fotografsv.pl

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania zdjęć, które będą umieszczane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby uzyskać certyfikat jest obowiązany opublikować co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy nieprawidłowo zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w czasie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może także legitymować się wyjątkowym logo, które informuje, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]