Hobby, rekreacja, sport Marketing i reklama

Koszulki biegowe, opaski na ramię pasy sportowe – o gadżetach dla biegacza

Bieganie jest w ostatnim czasie preferowaną dziedziną sportu setek tysięcy Polaków. To aktywność, którą można praktykować w dowolnym miejscu, gdyż nawet w ogromnych miastach nadal istnieją rozległe parki i bulwary, gdzie można biegać. A co najistotniejsze – jogging dużo nie kosztuje. Wystarczą wszak oddychająca koszulka, dobre buty i trochę zapału.

Gadżety dla biegacza – co daje się zawodnikom maratonów

Także w małych miejscowościach co roku odbywają się biegi, w których biorą udział zarówno amatorzy tego sportu, jak i zawodowcy. Zapisanie się na takie wydarzenie sportowe w szeregu przypadków łączy się z nieznaczną wpłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu uczestnicy dostają też drobny komplet gadżetów. Podstawą takiego pakietu startowego na ogół jest identyfikator startowy,t-shirt biegowy , niekiedy butelka izotoniku. Jednakże coraz częściej sponsorzy biegów dodają do nich rzadziej spotykane gadżety dla biegacza. Na bardziej ekskluzywnych wydarzeniach sportowych są to być np. nieduży ręcznik do otarcia potu, opaska do biegania, w której można trzymać telefon bądź klucze, czy też nerka, czyli nieco bardziej pojemny pas sportowy na biodra. Biegacze bardzo doceniają takie pakiety gadżetów, gdyż nawet jeżeli nie wywalczą w biegu wysokiej pozycji, to koszulka z nazwą imprezy będzie stanowić materialną pamiątkę z udziału w biegu. Co kluczowe, jest to pamiątka przydatna, którą sportowiec może ubierać w czasie swoich treningów.

Gadżety dla biegacza – umieść na nich logotyp organizatora biegu

Małe i duże eventy sportowe nie mogłyby rzecz jasna zaistnieć bez wsparcia patronów, którzy ponoszą gros kosztów ich przygotowania. Zwykle logo organizatorów oraz sponsorów biegów drukuje się nie tylko na billboardach czy plakatach reklamujących wydarzenie, ale też i na gadżetach przekazywanych sportowcom. W zależności od rodzaju materiału czy tworzywa, z którego wykonane są gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logo patronów używane są przeróżne techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to na ogół sitodruk, który gwarantuje wysoką wytrzymałość grafiki.