Marketing i reklama Usługi

Kolportaż ulotek – cennik i jak zamawiać?

Kolportaż ulotek to bardzo efektywna forma reklamy zewnętrznej, dzięki której przedsiębiorstwa mogą zaprezentować ofertę przyszłym odbiorcom oraz wypromować swoje usługi. Dowiedz się, jakie podmioty powinny zainteresować się kolportażem ulotek i dlaczego warto zamówić materiały?

Kolportaż ulotek – dociera do szerokiego grona osób

W dzisiejszych czasach istnieje dużo form promocji pomagające przedsiębiorstwom pokazać się ewentualnym klientom. Akcydensy to doskonały sposób na reklamowanie oferty, nie są kosztowne i trafiają do bardzo wielu osób. Ulotki trafiające do mieszkańców bloków i domów jednorodzinnych popularyzują szkoły nauki jazdy, informują o ofertach pożyczek, korzystają z nich także restauracje oraz firmy zajmujące się drobnymi naprawami. Jak widzimy z tej formy reklamy korzystają zróżnicowane podmioty. Najlepszej jakości papier, metoda druku, odpowiednie nasycenie barw oraz wyrazista grafika sprawiają, że druki te świetnie spełniają swoje zadanie. Żeby jednak ta metoda reklamy była owocna, trzeba pamiętać o ważnych zasadach.

Kolportaż ulotek – od czego zależy cennik

Gdzie zamówić ulotki reklamowe? Najlepiej postawić na polecane agencje, które posiadają precyzyjne maszyny. Agencje dostarczające druki reklamowe często gwarantują także inne usługi. Stworzą plan ulotki, zatroszczą się o druk. Dzięki temu akcydens osiągnie sukces. Cennik akcydensów uzależniony jest od różnych kryteriów – nakładu, wymiarów, metody druku, gramatury papieru. Wyróżniamy ulotki zwykłe, zginane na dwie części, zrobione z arkusza kredowego o gramaturze 115, 170 lub 300, drukowane metodą offsetową bądź laserową. Ogromnym udogodnieniem jest również możliwość zamawiania materiałów online. Wtedy niezależnie od tego czy Twoja firma jest zlokalizowana w Katowicach, Łodzi, czy Poznaniu – możesz liczyć na szybkie wyprodukowanie ulotek.