Marketing i reklama Usługi

Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Na http://bit.ly/2m2NWD7 zlecisz przygotowanie wirtualnego spaceru 3D profesjonaliście

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetna metoda na przedstawienie ewentualnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla większości osób sposobność obejrzenia takiego lokalu przed wyborem konkretnej oferty jest niezwykle ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i dlaczego opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy poniżej.

Czym jest wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest układ poszczególnych wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do ogólnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można też wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że prócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, np. siedziby przedsiębiorstwa czy hostelu, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem do takiego wnętrza, a potem rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala także przechodzić do innych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Jak mogę wykorzystać model 3D?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać klientom wybrany budynek i jego wnętrza. Taką formę reklamy można wykorzystać do prezentacji hotelu, restauracji czy warsztatu, a także w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, jeśli sprzedajemy posiadłość, aby potencjalni nabywcy mieli możliwość rzetelnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka argumentów, dla których warto wykonywać wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to sposobność umieszczania ich na naszej stronie www, w Mapach Google czy udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość nakłonienia klienta, aby wybrał nasze usługi . Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je dużo większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to także wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — należy po prostu zlecić jego wykonanie wykwalifikowany fotografowi.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]