Marketing i reklama Tematyka informatyczna Usługi

Bezpłatny kreator stron internetowych

Stworzenie strony internetowej może być źródłem dużych problemów. To z tego powodu wielu klientów decyduje się zlecić je profesjonaliście. Znalezienie właściwego kodera gwarantuje wprawdzie to, iż witryna okaże się nowoczesna oraz funkcjonalna, jednak dla organizacji z ograniczonym budżetem może być zbyt dużym wydatkiem. W podobnych przypadkach szczęśliwie możemy użyć kreatora stron internetowych – narzędzia, dzięki któremu łatwo stworzymy efektowną witrynę dostosowaną do potrzeb dzisiejszych internautów.

Kreator stron www – jak wybrać?

Obecnie dostępne są dwa typy kreatorów stron internetowych – w formie programów do ściągnięcia i tych uruchamianych w przeglądarce. Te pierwsze funkcjonują od lat i umożliwiają zrobienie dokumentów hipertekstowych, które następnie trzeba samodzielnie opublikować w internecie. Kreatory stron online natomiast zasadą działania przywodzą na myśl programy stacjonarne, jednak nie trzeba pobierać ich na dysk, gdyż wszystkie prace realizuje się na nich wyłącznie online. Które generatory okażą się zatem odpowiednim rozwiązaniem?

Kreator stron www w przeglądarce

Dobrze używać przede wszystkim tych przeglądarkowych – są bowiem znacznie prostsze w użytkowaniu, a oprócz tego mają mnóstwo innych funkcji. Powinniśmy pamiętać również o tym, iż korzystając z podobnych aplikacji dostajemy możliwość wykorzystania bezpłatnego hostingu, a to czyni zrobioną w ten sposób stronę absolutnie darmową. Kreator stron internetowych działający w przeglądarce udostępnia zwykle też pokaźne zbiory grafik, które spowodują, że nasza witryna będzie bardziej interesująca.