Hobby, rekreacja, sport Turystyka i podróże

Wyprawy górskie – sprawdź się w trudnych warunkach

Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę wypraw górskich w dobrej cenie.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym turystą ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne wyprawy pod opieką wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Umożliwiają zarazem realizację pragnień i sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Firma angażuje kompetentnych przewodników i liderów znających na wylot naturę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Himalaje i Andy.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]