Hobby i rozrywka Hobby, rekreacja, sport

Obóz tenisowy

Potrzebujesz więcej wiadomości o obozie tenisowym? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na www.teniskrakow.pl

Wakacje to czas, który możesz przesiedzieć w salonie, oglądając kolejne filmy. Można również spędzić je czynnie. Jedną z możliwości spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – ciekawie i w ruchu

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po 3 h treningu co dzień. Dodatkowo, dzieci uczęszczają na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju grach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie wędrówki pieszej można poznawać dziką faunę i florę.

Dokąd na obóz tenisowy?

To nieprawda, że niezapomniane wakacje to wyjazdy poza krajem. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie będzie w nad polskim morzem. Właśnie w takich regionach organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – kto może skorzystać?

Obozy tenisowe adresowane są w szczególności do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie podstawówek. Istnieją również oferty dla całych rodzin.

Siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]