Hobby, rekreacja, sport Zakupy

Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Jeśli szukasz czapraków, koniecznie sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – budowa i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu komfort, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw doskonale wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wykonane z bawełny, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także estetyczne. Produkty te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]