Hobby i rozrywka

Eventy i pikniki firmowe

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela, a także koncerty i imprezy firmowe to domena działalności agencji impresaryjno-artystycznej KlapsArt.

Posiadamy również rozbudowaną ofertę imprez dla dzieci, są to między innymi warsztaty terapeutyczne, przyrodnicze, edukacyjne oraz przedstawienia teatralne. Nauczycielom proponujemy pomoc przy organizacji zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci pochodzących z różnych środowisk.

Jeżeli planowanie różnych wydarzeń nie jest Twoją domeną, a niebawem bierzesz ślub, nie czekaj, tylko napisz do nas. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których możesz urządzić przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu imprezowego pożegnania z obecnym stanem cywilnym, czyli wieczoru kawalerskiego i panieńskiego!

Często gościmy na małych i dużych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Proponujemy coś dla ucha i oka na każdą okazje, z wielką chęcią przygotujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. W chwili obecnej podejmujemy współpracę z dużą ilością firm, artystów oraz zespołów na terenie Polski i Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej!