Dbanie o zdrowie

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Vitberg. Uzyskaj więcej szczegółów o tej marce

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może wyraźnie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa czy nóg. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]