Dbanie o zdrowie

Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Co trzeba wiedzieć o Vitberg opinie?

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]