Dbanie o zdrowie

Terapia wibracjami w domu – to możliwe z urządzeniami Vitberg

Wejdź na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Osoby pracujące za biurkiem z czasem zaczynają cierpieć na bóle kończyn, bóle kręgosłupa oraz otyłość. Jedną z metod radzenia sobie z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, przeżywająca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Badania nad tą metodą terapii przeprowadzano już w latach 60-tych XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez stymulację włókien mięśniowych oraz przyśpieszenie metabolizmu może wspierać również proces odchudzania. Z wibroterapii chętnie korzystają też sportsmeni do regeneracji tkanki mięśniowej po wyczerpujących treningach.

Wibroterapia w domu z modułami RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak niedostępna dla zwykłego Kowalskiego. Można się jej oddać we własnym mieszkaniu, bez uciążliwego umawiania się na zabiegi u rehabilitanta. Na rynku można znaleźć urządzenia do wibroterapii opracowane przez Vitberg, które przeznaczone są do stymulacji drganiami różnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 podstawowych programów: Nogi, Relaks i Kręgosłup, w których można wybrać cztery poziomy częstotliwości wibracji. Zestaw można rozbudować o kolejne moduły: Metabolizm, Kolana, Szyja, Biodra i Nogi.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]