Dbanie o zdrowie

Suplementy i odżywki

Suplementy diety – gdzie kupić?

Szeroki wybór odżywek i suplementów, chwalonych przez specjalistów, możecie Państwo znaleźć w asortymencie sklepów internetowych i stacjonarnych.

Suplementy na rozbudowę tkanki mięśniowej i na odchudzanie

Gainer na przyrost mięśni

Oferta proponowanych przez sklepy artykułów jest bardzo bogata, wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi gainer – rodzaj suplementu wspierającego rozbudowę tkanki mięśniowej. Gainer zawiera w swoim składzie węglowodany oraz białko, dobrane w odpowiednich proporcjach, aby wprawić cały organizm osoby zażywającej w tak zwany stan anaboliczny.

Aminokwasy BCAA

Aminokwasy BCAA są doskonałe dla osób, które chcą w sposób profesjonalny zająć się kulturystyką. Przyjmowanie BCAA powoduje rozbudowę mięśni, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowym plusem BCAA jest fakt, iż dostarcza również energii, która jest niezbędna przy dużym wysiłku fizycznym.

HMB

Równie docenianym przez sportowców preparatem jest HMB. Przyjmuje się go zaraz przed sesją treningową jak i po. HMB poprawia siłę mięśni oraz powoduje budowę masy i efektywnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Suplementy diety w swojej ofercie ma w sprzedaży również e-sklep Activlab. Ofertę można przejrzeć na stronie www.activlab.pl.