Dbanie o zdrowie

Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

Nasze włosy nierzadko są w naszych czasach narażone na szkodliwy wpływ otoczenia. Cierpią też z powodu spożywanych przez nas pokarmów. Warto je pielęgnować poprzez używanie kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami przyprawiają nas o jej ból, może okazać się wskazana wizyta u trychologa.

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze choroby i zalecić odpowiednią kurację.

Znajdź trychologa w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, jest w stanie zalecić nam przeróżne procedury wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi zabiegowi anti-aging pozwalającemu cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także skuteczne metody pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się zadbanymi i zdrowymi włosami przez długi czas.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w odpowiedniej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.