Dbanie o zdrowie

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu zestawów masujących firmy Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest też wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz fakt, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem pełnego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]