polski psycholog w UK, Leicester, Northampton
Dbanie o zdrowie

Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną zjawisko to jest trochę mniejsze, ale ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza szereg problemów, z którymi bez pomocy uporać się jest bardzo ciężko.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie w obcym kraju, mogą generować mnóstwo problemów, którym niezwykle trudno jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą też kłopoty z dostaniem etatu czy nawiązaniem trwałych przyjaźni z. Brak znajomości języka, który ciągle jest dość często spotykany, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę trudno jest zapanować bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie należy obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie , które opowiedziano w czasie rozmowy zostaną przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339