Dbanie o zdrowie

„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj w to miejsce

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli zechcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Szyja, Kolana, Nogi, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]