Branża prawnicza

Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w zakresie bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radcy prawnego

Reprezentując Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Udzielana przez nas pomoc prawna ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale także uchronić ich przed potyczkami sądowymi z pracownikami. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozkwitem przedsiębiorstwa, respektowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – prawnik w roli pełnomocnika Pracownika

Nierzadko podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza praca polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym zwolnieniem lub chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy charakteryzują się ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.