Branża prawnicza

Obsługa prawna firm – prawo handlowe, podatkowe i administracyjne

Nasza kancelaria jako zespół prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – oferuje Klientom kompleksową pomoc prawną z rozlicznych dziedzin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Świadcząc porady prawne wykorzystujemy szerokie doświadczenie pozyskane w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Obsługa prawna osób prywatnych

Klienci indywidualni zgłaszają się do naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi rozwodów, kontaktów i alimentów. Współdziałanie w tego typu sprawach polega w dużej mierze na zrozumieniu sytuacji osoby zgłaszającej się po poradę prawną oraz dopasowanie do jej potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, jednakże w zależności od stanu faktycznego proponujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które mogą mieć wpływ na szybsze rozwiązanie sprawy oraz zmniejszą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria pomaga w przygotowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy pomoc prawną w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla firm i spółek

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, oferujemy porady prawne z zakresu prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa podatkowego czy praw pracowniczych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będące rezultatem współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozstrzygnięcia prawne, również w niecodziennych sprawach.