Bezpieczeństwo

Tabliczki na drzwi – sposób na ułatwienie funkcjonowania

Potrzebujesz tabliczek na drzwi? Zobacz tutaj

W każdym budynku znaleźć można całe mnóstwo różnorakich sal, które mają mniejsze bądź większe znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co warto nimi oznaczyć?

Odpowiednie oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odszukanie pokoju, który w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy odchodzi pracownik, opis na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są na ten moment bardzo popularne. Często na tych tabliczkach oprócz samego napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem nadzwyczaj jasny. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]