Automatyka dla przemysłu

Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Wszystko o dostawcy serwonapędów odszukacie pod tym linkiem.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Asortyment Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni planetarnych i falowych oraz silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się między innymi w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a ze względu na możliwość ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]