Automatyka dla przemysłu

Przesyłanie dźwięku i obrazu – stacja czołowa Anttron

Chcesz nabyć stację czołową? Skieruj się tu

Stacja czołowa Anttron to moduł, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To kluczowy punkt, który skupia rozmaite sprzęty służące do prawidłowej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie podzespoły tworzą razem dobrze funkcjonującą całość. Dowiedz się, z jakich elementów składa się stacja czołowa Anttron i w jakich miejscach najczęściej jest wykorzystywana.

Stacja czołowa Anttron – w hotelach i hostelach

Stacja czołowa Anttron to urządzenie wykorzystywane w modułach do odbioru telewizji kablowej – na przykład w apartamentowcach, motelach, budynkach użyteczności publicznej oraz przez dostawców telewizji kablowej. Transportuje ona sygnał do końcowych odbiorców. Specjalistyczna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV to jeden z najważniejszych komponentów tworzących stację czołową. Dedykowane oprogramowanie ułatwia jej precyzyjną konfigurację. Do szafki wchodzą rozmaite moduły – np. DTV RR4 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – całościowy system antenowy

Każdy z modułów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron służy do innego celu – transmisji sygnałów satelitarnych lub MPEG2. Odbiór analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – pojawiają się nieprawidłowości w przesyle obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą duże wydatki. Gros komponentów składających się na stację czołową wyposażona jest też w odrębne wejścia USB, dzięki którym można dodać własny content. Całościowy układ antenowy osiągamy dzięki połączeniu różnych modułów.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]