Automatyka dla przemysłu Technologie

Program do projektowania instalacji antenowych TelSat

Na http://bit.ly/2pN09wC przeczytasz wszystko, co trzeba wiedzieć o TelSat

Naprawdę trudno jest nam wyobrazić sobie dzień bez telewizji. Chętnie spędzamy przed nim czas, relaksując się po zazwyczaj ciężkim dniu w pracy. Warto jednak pamiętać, że programy telewizyjne będziemy mogli oglądać tylko wówczas, gdy odbiornik będzie podłączony do właściwej instalacji lub zainwestujemy w stosowną antenę. W wypadku osób, które mieszkają w blokach rewelacyjnie sprawdzają się zbiorowe instalacje antenowe, które zaprojektować można sięgając po właściwe oprogramowanie.

TelSat, czyli w jaki sposób zbudować dobrą instalację antenową

Podstawą odbioru programów telewizyjnych jest odpowiednia antena. Prawidłowe opracowanie sieci antenowej okazuje się być natomiast kluczem do sukcesu. Bez tego sygnał może być za słaby bądź może nie być odbierany w ogóle. A wtedy nie mamy co łudzić się, że uda nam się zobaczyć cokolwiek na ekranie telewizora. Autorski program przeznaczony do projektowania sieci antenowych – TelSat – to propozycja znanej i cieszącej się uznaniem klientów firmy Telmor. To bardzo prosta aplikacja, z której użyciem bez najmniejszych trudności poradzi sobie każdy. Równocześnie jest to w 100% profesjonalne narzędzie, które pozwala na wybranie właściwych części do projektowanej instalacji. Dzięki programowi można błyskawicznie przygotować wymagane połączenia, a także sprawdzić czy działają one tak, jak powinny. Program TelSat pozwala także na wykonanie wyceny materiałowej instalacji, której projekt się przygotowuje. Dzięki temu można wstępnie określić koszt, który będzie związany z późniejszym jej rozprowadzeniem.

TelSat – czy to na pewno solidne rozwiązanie?

Bez wątpienia program TelSat jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Z jego pomocą proces projektowania instalacji może zostać skrócony do niezbędnego minimum. Do tego projekt nie ma błędów, dzięki czemu niemalże od razu można zacząć go realizować, będąc pewnym, że rozprowadzona instalacja będzie działać poprawnie. To rozwiązanie, po które bez wątpienia warto sięgnąć.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]